Używane poniemieckie tramwaje sypią się od zakupu. Poznań kupił 16, jeżdżą tylko 2

forsal.pl 2 hours ago
Zdjęcie: Zdjęcie z pierwszego przejazdu Bończyka


Kosztowały ok. 3 mln zł, jednak do dziś nie są w pełni wykorzystywane. W Poznaniu tzw. „Bończyki” stoją przede wszystkim w hali napraw. Z 16 zakupionych używanych pojazdów jeżdżą tylko dwa. Do tego - od początku roku - odnotowały one sporo awarii.

Read Entire Article