Po zderzeniu pięciu samochodów osobowych Autostradowa Obwodnica Wrocławia (autostrada A8) jest zablokowana w kierunku Warszawy - poinformowały służby drogowe.
W wypadku 5 osób zostało rannych. Utrudnienia mogą potrwać ok. 3 godziny.
Jak poinformował dyżurny GDDKiA, do wypadku doszło między węzłami Wrocław Zachód a Wrocław Lotnisko, na pasie prowadzącym w stronę Warszawy. Zderzyło się tam pięć samochodów osobowych. Pięć osób odniosło obrażenia.
Służby drogowe zalecają kierowcom jadącym w stronę Warszawy objazd przez węzeł Wrocław Zachód.
JG, PAP



![W relacjach z Ukrainą wyszliśmy na frajerów [OPINIA SZCZERKA]](https://i.iplsc.com/-/000MZ41SVBVGP8X1-C461.jpg)








