Za kilka dni podpisanie umowy na orki ze Szwecji

defence24.pl 9 hours ago
Umowa na zakup trzech okrętów podwodnych od Szwecji zostanie podpisana 29 czerwca w Gdyni – poinformował w poniedziałek wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, iż w ramach umowy Polska w przyszłym roku pozyska też okręt, który będzie użytkowany do czasu realizacji zamówienia.
Read Entire Article