„Wepchnęła się przed kolejkę”. Nowa afera z posłanką KO

wpolityce.pl 8 hours ago
Zdjęcie: Logo KO w Sejmie / autor: Fratria


Według najnowszego materiału Zero.pl jedna z posłanek KO miała w 2025 roku skorzystać z uprzywilejowanego dostępu do badań diagnostycznych w szpitalu w Żywcu, mimo iż inni pacjenci oczekiwali w kolejce.
Read Entire Article