„Wepchnęła się przed kolejkę”. Nowa afera z posłanką KO
wpolityce.pl 8 hours ago
Zdjęcie: Logo KO w Sejmie / autor: Fratria
Według najnowszego materiału Zero.pl jedna z posłanek KO miała w 2025 roku skorzystać z uprzywilejowanego dostępu do badań diagnostycznych w szpitalu w Żywcu, mimo iż inni pacjenci oczekiwali w kolejce.
Related
Skandal w Berlinie
6 hours ago
recommended
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
2 hours ago
Tragedia we Francji. Nie żyje dwóch małych chłopców
16 hours ago
Nie żyje "osobisty wróg Putina". Zatruł się grzybami
18 hours ago










