Tusk ogłosił budowę trzeciego terminala LNG. Polska będzie gazowym hubem regionu

innpoland.pl 4 hours ago
Premier Donald Tusk ogłosił budowę trzeciego terminala LNG, a skala zainteresowania inwestycją okazała się tak duża, iż państwo nie będzie musiało do niej dopłacać ani złotówki. Inwestycja może wzmocnić bezpieczeństwo energetyczne kraju. Przez Bałtyk popłyną miliardy metrów sześciennych gazu.
Read Entire Article