We wtorek w Gödöllő pod Budapesztem odbędzie się spotkanie premierów Polski, Węgier, Czech i Słowacji – Donalda Tuska, Petera Magyara, Andreja Babiša i Roberta Ficy. Będzie to pierwsze od ponad dwóch lat spotkanie Grupy Wyszehradzkiej na szczeblu szefów rządów, którego celem jest wzmocnienie współpracy w tym formacie.
Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
forsal.pl 17 hours ago
Zdjęcie: Unia Europejska
- Homepage
- World politics
- Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
Related
recommended
Kształcimy kadry mundurowe gotowe do służby Ojczyźnie
51 minutes ago






![Zaskakujący widok. Nietypowa akcja służb w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/zdjeciail.png)





