Śląskie/ Policja: Napastnik ze szpitala w Jastrzębiu-Zdroju był pod wpływem narkotyków

naszdziennik.pl 1 hour ago

Wstępne badania potwierdziły, iż 19-latek, który zaatakował personel i pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju, był pod wpływem narkotyków – poinformowała w piątek rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji asp. szt. Halina Semik.

Do ataku z użyciem ostrego narzędzia doszło w czwartek po południu. Poszkodowany został lekarz, pielęgniarka i dwie pacjentki.

AB, PAP

Read Entire Article