Najwyższy - do dachu - wieżowiec w Polsce ma powstać we Wrocławiu. Deweloper kupił już ziemię, na której można postawić aż 272-metrową wieżę. Poznaliśmy projekt i koncepcję inwestycji wartej przeszło 3 mld zł. Jednak, jak mówi nam przedstawiciel firmy Giant, potrzebny jest partner, który sfinansuje wielką budowę.
Najwyższy wieżowiec w Polsce. Chcą go zbudować we Wrocławiu. „Każdy ma swoje aspiracje”
forsal.pl 3 weeks ago
Zdjęcie: Wizualizacja potencjalnego wieżowca we Wrocławiu
- Homepage
- Polish politics
- Najwyższy wieżowiec w Polsce. Chcą go zbudować we Wrocławiu. „Każdy ma swoje aspiracje”
Related
recommended
Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie pościgu ulicami Kielc
52 minutes ago









![Chełmski policjant ukarany mandatem. Nieoznakowanym radiowozem zderzył się z innym autem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelmski-policjant-ukarany-mandatem-nieoznakowanym-radiowozem-zderzyl-sie-z-innym-autem-zdjecia-1782580744.jpg)




