Ministra zdrowia potwierdza dane. "Nawet 100 proc. budżetu szpitali na wynagrodzenia"
Zdjęcie: / Wojciech Olkuśnik /East News
"Dzisiaj niektóre szpitale pokazują, iż choćby 100 proc. ich budżetu przeznacza się na wynagrodzenia" - mówi ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Odnosząc się do afery wokół Szpitala Południowego w Warszawie, wskazuje, iż "wspólnie z wojewodą mazowieckim uruchomiła własną kontrolę". Jednym...










