Piłkarze ręczni Industrii Kielce w pierwszej fazie grupowej Ligi Mistrzów zmierzą się z SC Magdeburg, norweskim Kolstad i HC Kriens-Luzern.
– Na papierze razem z niemiecką drużyną jesteśmy faworytem, ale każda porażka może mieć fatalne skutki – uważa dyrektor sportowy klubu Michał Jurecki.
Losowanie grup nadchodzącej edycji LM odbyło się w piątek w Wiedniu.
Dla kieleckiego klubu to początek nowej drogi w zmienionej formule najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie. Z pierwszej fazy grupowej awansują tylko po dwie najlepsze drużyny, natomiast pozostałe będą kontynuować zmagania w Lidze Europejskiej.
JG, PAP



![W relacjach z Ukrainą wyszliśmy na frajerów [OPINIA SZCZERKA]](https://i.iplsc.com/-/000MZ41SVBVGP8X1-C461.jpg)








