Lekarka alarmuje: Też mamy takiego "Dawidka"

wpolityce.pl 3 hours ago
Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria


Kolejna sygnalistka anonimowo zadzwoniła do studia kanału Zero! To lekarka z 30-letnim stażem. „Też mamy takiego ‘Dawidka’. Nikt nie reaguje. Ja myślę, iż ja też za chwilę stracę pracę […] Rozumiem ludzi, iż boją się być sygnalistami, bo to...
Read Entire Article