Koniec węgla w ciepłownictwie. Rząd pokazał plan zmian do 2040 roku
Zdjęcie: Foto: Shutterstock
Rząd przygotowuje strategię, która ma całkowicie zmienić polskie ciepłownictwo do 2040 r. Plan zakłada odchodzenie od paliw kopalnych, rozwój nowych źródeł ciepła i stworzenie systemu wsparcia inwestycji, przy jednoczesnym utrzymaniu stabilnych cen dla odbiorców.















