Kim zapowiada dwa nowe okręty rocznie i zbrojenia nuklearne floty
defence24.pl 2 hours ago
Przywódca Korei Płn. Kim Dzong Un wprowadził do służby niszczyciel o wyporności 5 tys. ton – przekazały w środę reżimowe media. Kim zapowiedział też, iż Korea Płn. będzie rocznie budować dwa okręty nawodne klasy „Choe Hyon” lub wyższej.