Gromy Pępek. "Wstydu nie macie! "Wrzask i kwik!"
Zdjęcie: Poseł KO Małgorzata Pępek. / autor: Fratria/X
Poseł KO Małgorzata Pępek, która jest kolejną "bohaterką" skandalu w służbie zdrowia z udziałem polityków partii rządzącej wielokrotnie wypowiadała się w Sejmie na temat służby zdrowia. Także o sytuacji szpitala w Żywcu, gdzie wepchnęła się bez kolejki na badania.





![Olsztyn. Strzelał z wiatrówki w przystanek autobusowy przy ul. Lubelskiej [ZDJĘCIA]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47345/e19f580c0102d8db6be389e60e881ddd.jpg)
