Budapeszt. Ministrowie obrony państw V4. „Współpraca Grupy Wyszehradzkiej wraca na adekwatne tory!”

kronika24.pl 1 day ago
– Dzisiejsze spotkanie Grupy Wyszehradzkiej stanowi finał prezydencji węgierskiej. Dla mnie to pierwsze spotkanie od czasu, kiedy jestem ministrem, czyli od 2023 roku. Przez trzy lata tak naprawdę nie było w tej wspólnocie Węgier. Nie podzielały naszych racji i nie dostrzegały zagrożeń ze strony Rosji. Dzisiaj cała Grupa Wyszehradzka widzi to podobnie. Umówiliśmy się na …
Read Entire Article