– Dzisiejsze spotkanie Grupy Wyszehradzkiej stanowi finał prezydencji węgierskiej. Dla mnie to pierwsze spotkanie od czasu, kiedy jestem ministrem, czyli od 2023 roku. Przez trzy lata tak naprawdę nie było w tej wspólnocie Węgier. Nie podzielały naszych racji i nie dostrzegały zagrożeń ze strony Rosji. Dzisiaj cała Grupa Wyszehradzka widzi to podobnie. Umówiliśmy się na …