"Brak rozsądku" czy "kluczowa decyzja"? Norwegia zajmie się wydobyciem ...

mojanorwegia.pl 1 hour ago
Norweski koncern Equinor chce kontynuować prace nad polem Wisting na Morzu Barentsa. Projekt został odłożony w 2022 roku z powodów ekonomicznych. Teraz spółka wysłała do konsultacji propozycję programu oceny oddziaływania na środowisko.
Read Entire Article